Jako jeden z niewielu w Polsce Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej posiada certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością.

Polityka Jakości

Wsparcie dla osób niedosłyszących

Pacjenci niesłyszący, mający problemy z komunikowaniem się mogą skorzystać
z pomocy osoby pełniącej funkcję tłumacza języka migowego w sytuacjach, w których załatwiane są sprawy indywidualne związane pobytem i leczeniem w Szpitalu Wojewódzkim w Bielsku-Białej.

Osoba pełniąca funkcję tłumacza języka migowego jest dostępna w dni robocze
w godzinach 7:00 – 14:35.

Zgłoszenie chęci skorzystania z pomocy osoby pełniącej funkcję tłumacza języka migowego można zrealizować pisemnie, za pomocą telefonu (sms), faksu, poczty elektronicznej lub osobiście składając wniosek w Kancelarii Szpitala wg wzoru: Zgloszenie_migowy.doc

Dane kontaktowe:

Nazwa:  Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
Adres: Al. Armii Krajowej 101, 43-316 Bielsko-Biała
Nr telefonu (wiadomości SMS):  690 932 440
Nr faksu: 33 810 21 01

Zgłoszenia dokonuje osoba uprawniona, będąca osobą niepełnosprawną lub osoba przybrana, zwane dalej „osobą zgłaszającą”, co najmniej na 3 dni robocze przed datą realizacji świadczenia.

Termin realizacji świadczenia, o którym mowa w ust. 3 liczy się od dnia, po którym wpłynęło zgłoszenie do tut. Szpitala. Osoba zgłaszająca zobowiązana jest do wskazania wybranej metody komunikowania się. Zgłoszenie nie wniesione na druku uznaje się za zgłoszenie, o ile zawiera wszystkie dane i informacje niezbędne do realizacji świadczenia. Pracownik Szpitala kontaktuje się bezpośrednio z osobą zgłaszającą, w sposób przez nią wskazany, potwierdzając możliwość realizacji zgłoszenia i jednocześnie ustalając sposób jego realizacji lub informuje
o braku możliwości realizacji świadczenia.

Attachments:
FileDescriptionFile sizeCreatedLast modified
Download this file (Zgloszenie_migowy.doc)Zgloszenie_migowy.doc 25 kB2016-01-04 11:032016-01-04 11:03